NAPRAWY POWYPADKOWE ROWERÓW I WYCENY

Oferujemy Państwu kompleksowe naprawy powypadkowe rowerów po szkodach komunikacyjnych lub indywidualnych. Specjalizujemy się w wycenach napraw, opisach zdarzeń i przygotowywaniu dokumentów, które są niezbędne do uzyskania odszkodowania z polisy OC sprawcy kolizji lub do wypłaty odszkodowania z ubezpieczenia osobistego.
 

Jak wygląda proces likwidacji szkody z ubezpieczenia po kolizji lub wypadku z udziałem roweru?

 

1. Po wystąpieniu szkody skontaktuj się z nami lub przynieś swój rower do naszego serwisu. Rowery powypadkowe odbieramy również w ramach usługi DOOR-TO-DOOR.

2. Sprawdzimy dokładnie rower, sporządzimy szczegółowy protokół z uszkodzeń wraz z dokumentacją fotograficzną, kosztorys naprawy i pomożemy w skompletowaniu pełnej dokumentacji dla ubezpieczyciela. Tworzone przez nas dokumenty są w pełni zgodne z wymaganiami wszystkich wiodących ubezpieczycieli na naszym rynku. Nie spotkaliśmy się jeszcze z odmową.

3. Sporządzoną dokumentację należy dostarczyć do likwidatora szkody i oczekiwać na zatwierdzenie kosztorysu.

4. Po akceptacji dokumentów przez ubezpieczyciela przystępujemy do naprawy roweru.

5. Po skończonej naprawie wystawiamy dokumenty końcowe tj. faktura wraz z protokołem serwisowym, które należy przedstawić ubezpieczycielowi w celu zapłaty za zlikwidowaną szkodę.

 

W przypadku naprawy roweru w naszym serwisie nie pobieramy opłat za przygotowanie dokumentacji.

W innym wypadku cena za przygotowanie kosztorysu napraw powypadkowych ustalana jest indywidualnie.

 

Przygotowujemy również ekspertyzy i wyceny po kradzieży części lub akcesoriów bezpośrednio z roweru. Jest to coraz częstszy problem w przyblokowych rowerowniach lub gdy rower zostanie przypięty i pozostawiony bez nadzoru. Kradzione są koła, siodełka, kierownice, przerzutki i inne elementy, które nie są zabezpieczone przed demontażem. Często w trakcie takich kradzieży uszkadzany jest rower co poza kupnem części, które nam skradziono wymaga interwencji serwisowej.

Wiele osób posiada ubezpieczenie od takich zdarzeń nie zawsze mając tego świadomość np. często jest to dodatkowym elementem ubezpieczenia nieruchomości lub pakietów assistance, które są usługą dodatkową przy ubezpieczeniach kredytów, kart kredytowych itp.

 

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

 

BIKEowo.pl Rowery Akcesoria Serwis

ul. Inżynierska 1

03-410 Warszawa

Tel. +48 501 326 156

e-mail: bikeowo.pl@gmail.com

SERWIS DOOR-TO-DOOR

Tel.: +48 606 376 715

e-mail: bikeowo.pl@gmail.com

Strona została stworzona przy wykorzystaniu kreatora stron www WebWave

Social Media